Ön Bilgilendirme Formu

İade ürünlerin orjinal ambalajlarında yırtık, aşınma ve ezilme veya kargoetiketi olması durumunda kesinlikle iade alınmayacaktır.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünü; orijinal ambalajı bozulmamış, hasar görmemişve kullanılmamış olması koşuluyla eksiksiz olarak 7 gün içerisinde adresimizeteslim etmeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda ürün gönderiliyorsa iademasrafı müşteriye ait olacaktır.

Orijinal kutusu ile ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren biryazıyı akbaktuzmarket.com  | Samsunİstanbul Yolu Dörtyol Mevki ILGAZ/ÇANKIRI adresine göndermeniz gerekmektedir.

Gelen ürün öncelikle İade Bölümümüz tarafından incelenir, gerekir iseürünün yetkili teknik servisine yada tedarikçi firmalara test etmeleri içingönderilmektedir.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıdabulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesikabul edilmemektedir.

·  Ürünün faturası,

·  İade sebebini içeren yazı

·  7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı,varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslimedilmesi gerekmektedir.


Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesikabul edilmemektedir.

Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış,bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

· Servis tarafından açılan ve tarafınıza ait garanti belgesi ibraz edilenürünler.

· Ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda vetelefonun diğer yerlerinde çizik, hasar vs. olmamalıdır.
· Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ilebirlikte gönderilmelidir.

İadesi talep edilen ürünün, firmamıza ulaştığında sağlam ve iadekoşullarına uygun olduğunun belirlenmesi halinde, bedeli tarafımızca 7 (yedi)iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre iade edilecektir. İadenin hesabınızayansıma süresi, ödeme yaptığınız kredi kartının iade koşullarına göredeğişilebilmektedir.

Ürün iadesi ve değişimi ile ilgili konularda sorularınız için [email protected] müşteri danışma hattımıza ulaşabilirsiniz.